Logo WKC
Jdi zpět   WKC > VŠEOBECNÁ DISKUZE > Inzerce, diskuze o technice

Inzerce, diskuze o technice Vinyly, technika na prodej, vše co potřebujete vědět o technice.

Zaslat odpověď

Nástroje tématu Možnosti zobrazení
Starý 27. 2. 2015, 15:15
NoiZ NoiZ je offline
Member
Original Nuttah

Datum založení: March 2010
Standardní PRODEJ !!! NUMARK NDX 400 a AMERICAN AUDIO Q-D5 MK II

http://www.midi.cz/inzerat/150165/nu...io-q-d5-mk-ii/

Zdravím prodávám 2x CD Player NUMARK NDX 400 a k tomu přihazuju mix AMERICAN AUDIO Q-D5 MK II. Co se týče CD playerů nebyly téměř použity. Nikdy nebyly na žádné akci a jsou hrané pouze doma. A to opravdu minimálně o tom svědčí kvalita. Na kterýkoliv knoflík zmáčknete tak překypuje novotou je možné si vše bezproblému vyzkoušet. CD playery byly kupovány nové mou osobou u firmy muzikant.cz a ještě je na ně oficálně 1 měsíc záruka u prodejce. Garantuji 100% technický stav přístrojů. Co se týče mixu tak ten je starý, ale vše funguje, ale dávám ho k playerům za symbolickou cenu 500,-Kč. Pokud by o něj nebyl zájem tak samotné playery prodám za 6500,-Kč cena je samozřejmě za oba kusy včetně neporušených obalů, návodu k použití a dokladu o koupi. Důvod prodeje je jednoduchý hraní mě nechytlo, tak jak bych si představoval a navíc odjiždím do zahraničí , takže by se na ně doma zbytečně prášilo. Kdo by měl zájem ať se mi ozve na telefon 733 524 413. Ale pokud možno jen vážní zájemci pisálky, kterí to chcou na splátky nebo lidi co by chtěli vyměnit za něco jiného mi prosím nepište. Díky a doufám, že si brzo najdou šťstného majitele.

Naposledy upravil NoiZ : 28. 2. 2015 v 12:58.
Citovat
Starý 3. 3. 2015, 11:27
NoiZ NoiZ je offline
Member
Original Nuttah

Datum založení: March 2010
Standardní

PRODÁNO!!!

Citovat
Zaslat odpověď

Nástroje tématu
Možnosti zobrazení